3 nejčastější problémy s golfovým vybavením ve vašem golfovém bagu

By | 6 října, 2021

hodgepodge – podstatné jméno: heterogenní směs: JUMBLE (hodgepodge stylů)

Vím, velmi vtipné slovo, ale vůbec ne vtipné, pokud jde o vaše golfové vybavení. Toto je největší problém, který vede k odchylkám v délkách, ohybech a golfových gripech ve vašem golfovém bagu.

Po deseti letech adaptace tisíců golfistů na nové golfové hole nebo přizpůsobení golfových holí, které již vlastní, jsem dospěl k závěru, že tyto tři nejčastější problémy nebo kombinace těchto problémů brání většině golfistů hrát svůj nejlepší golf. Každý z nich vysvětlím podrobněji a také vám poskytnu řešení.

Délka golfové hole:

Délka golfové hole má být navzájem konzistentní, od řidiče po klín. To znamená, že všechny tyto hole mají cítit stejně, což vám umožní houpat všemi se stejným pocitem švihu nebo rovnováhy od úchopu k hlavě. Pokud je jeden nebo více klubů příliš dlouhý nebo příliš krátký, což činí set nerovnoměrným, ztrácíte během setu konzistentní cit. Toto je nejběžnější způsob, jak přepnout golfovou hůl do režimu hodgepodge.

Poznámka – mezera / přibližovací klín, pískový klín a lalokový klín mohou a mohou mít obvykle o něco těžší pocit.

(Bonusové informace – Putters je houpačka / pocit, který je pro vás nejpohodlnější a nejdůležitější.)

Golfové ohyby:

To je místo, kde tolik lidí zažívá mnoho problémů! Protože všichni různí výrobci golfových holí používají různé hřídele (nemluvě o jejich vlastních specifikacích pro každý jednotlivý ohyb podle produktu nebo modelu), neexistuje v tomto odvětví žádný pevný standard pro montáž jablek na jablka. Abych byl upřímný – je to všechno nepořádek a ani ty největší golfové značky se o to ve svém sortimentu nestarají. Většina značek se stejným názvem modelu na ovladači, lesní dráze, hybridech a dokonce i odpovídajících sadách železa má úplně jiné specifikace shora dolů! Mluvte o tření soli v mých ranách – d’oh!

Golfový grip:

Myslíte si, že by to byl zdravý rozum pro každého golfistu, ale ironicky je téměř vždy přehlížen a považován za samozřejmost? Stručně řečeno: pokud se všechny vaše golfové gripy neshodují, konkrétně: značka, model a velikost gripu (vnější průměr), ztrácíte konzistenci svého golfového systému a vytváříte efekt hodgepodge.

Řešení Hodgepodge – co dělat teď?

Ačkoli to není žádná raketová věda, musíte nejprve zjistit, co máte v golfovém bagu, abyste se ujistili, že neexistuje žádný hodgepodge.

Nejprve postavte všechny své golfové hole na stěnu řidiče pomocí vašich klínů a zjistěte, zda mezi nimi nejsou velké délkové rozdíly. Všimněte si nesrovnalostí a napište je na papír.

Za druhé, zkontrolujte všechny hřídele a zjistěte, zda na hřídelích nejsou různé indikace ohybu, tj .: tuhé (S), pravidelné (R)

seniora (A). Pro dosažení nejlepších výsledků by se všechny měly shodovat. Všimněte si nesrovnalostí a napište je na papír.

Za třetí, pokud jsou dva kroky nad výplatním bodem dobré, podívejte se na všechny své úchopy. Pokud nejsou všechny stejné, chyťte je co nejdříve znovu, aby mohla být vaše sada připravena.

Konečně, pokud mají první a druhý krok problémy, měli byste to nejprve vyřešit tak, že se obrátíte na certifikovaného technika golfové hole, který ví, co dělá. To jsou tři velmi jednoduché věci, které má vystopovat a opravit, nebo vám dát vědět, „jak to ve skutečnosti je“, abyste věděli, kde stojíte.

Může to být tak jednoduché, jako malý řez zde, extra váha tam, nová sada golfových držadel nebo několik re-shafts. V nejhorším případě, nebo možná v nejlepším případě, budete potřebovat novou sadu golfových holí přizpůsobenou tak, aby vám seděla shora dolů přímo u brány. To je možná nejlepší volba, zvláště pokud vaše golfové hole stárnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *