5 nejčastějších chyb SEO, kterým je třeba se vyvarovat v roce 2021

By | 13 září, 2021

Pokud se vám nedaří zlepšit hodnocení vašeho webu nebo blogu, jste na správné stránce. V tomto článku vám poskytneme několik důležitých tipů, které vám pomohou vyhnout se nejčastějším chybám SEO. Chyby mohou mít negativní vliv na hodnocení vašeho webu nebo blogu ve velkých vyhledávačích. Pokud budete tuto chybu dělat i nadále, riskujete zákaz svého webu. Čtěte dále a dozvíte se více.

1. Nejmenujte odborníka

Optimalizace pro vyhledávače zabere hodně času. Kromě toho musíte znát aktuální trendy, změny algoritmů a strategie. V současné době si mnoho obchodníků uvědomuje základy optimalizace pro vyhledávače. Proto mohou sami provádět optimalizaci svých webových stránek. Většina z nich se však vydává na toto dobrodružství, aniž by si byla vědoma základů.
Tady nakonec dělají závažné chyby. Pokud nemáte správné dovednosti a nástroje, doporučujeme místo toho najmout služby profesionála.

2. Věřte v nerealistické sliby

Pokud se chystáte najmout profesionála, musíte použít bezpečnou metodu. Neexistují žádné zkratky k hodnocení vašeho webu. Mějte na paměti, že nemůžete podvést velké vyhledávače, jako je Google, abyste získali lepší hodnocení pro požadovaná klíčová slova. Dnes jsou vyhledávače extrémně chytré. Jinými slovy, nikdy byste se neměli pokoušet podvádět systém, jinak byste mohli být potrestáni. Možná budete chtít najmout poskytovatele, který dává realistické sliby.

3. Po „nezákonných“ tricích

Než půjdete s poskytovatelem služeb, musíte vědět, jakou metodu budou používat. Stačí použít bílé klobouky. Na druhou stranu nelegální SEO zahrnuje tipy a triky, které porušují pokyny vyhledávačů, jako je vyplňování klíčových slov, nákup zpětných odkazů, výměna odkazů a včetně skrytého textu. Přestože můžete nelegálním SEO rychle vydělat, podstupujete mnoho rizik.

Navrhujeme proto, abyste ke zlepšení hodnocení svých vyhledávačů dodržovali pouze metodu „bílý klobouk“. To zahrnuje aktualizaci vašeho webu kvalitním obsahem a optimalizaci obsahu pro vyhledávače bez porušení jakýchkoli pravidel

4. Ignorujte změny v algoritmu

Vyhledávače dnes mění své algoritmy, aby zlepšily hodnocení webových stránek. Cílem je identifikovat podvodníky, kteří se systémem manipulují. Za posledních pět let prošly algoritmy Google mnoha zásadními změnami. V dnešní době tedy Google používá jiný způsob hodnocení webů. Chcete -li dosáhnout dobrých výsledků, chcete sledovat nejnovější aktualizace. Pokud nemáte čas si o této změně přečíst, doporučujeme vám najmout si služby odborníka na SEO.

5. Vyberte pro špatná klíčová slova

Nakonec jednou z nejčastějších chyb, které je třeba dodržovat, jsou nestrategická klíčová slova, pokud jde o SEO. Možná nebudete chtít ztrácet čas optimalizací svého obsahu na špatná klíčová slova. Například nechcete používat příliš konkurenční klíčová slova. Spíše byste měli používat klíčová slova s ​​nízkou konkurencí, která přesto mohou získat značný provoz.

Stručně řečeno, pokud se těmto 5 chybám vyhnete, můžete svůj web ohodnotit a přesto dosáhnout dobrých výsledků. Doufejme, že vám tyto tipy pomohou vytěžit maximum z vaší snahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *