5 nejčastějších příčin vypadávání vlasů u žen

By | 30 září, 2021

Pokud jste jednou z těchto žen, můžete své matné, lámavé vlasy znovu vypěstovat pomocí nádherné procedury na opravu vlasů s názvem PRP Hair Loss Treatment. Ale je lepší, když porozumíte příčinám vypadávání vlasů. Pokud rozumíte důvodům, můžete se správně rozhodnout o léčbě vlasů.

Zde vysvětlíme pět hlavních příčin, které jsou zodpovědné za vypadávání vlasů u většiny žen. Existuje však mnoho běžných důvodů zodpovědných za závažné vypadávání vlasů u mužů a žen, ale příčiny, o kterých mluvíme, způsobují problémy s vlasy u žen.

Přečtěte si a pozor, pokud máte některou z těchto příčin!

1. Nesprávná péče o vlasy:

Před plánováním péče o vlasy musíte souhlasit, že musíte znát správný způsob, jak ošetřit své vlasy. Nosíte spoustu účesů, ale pravděpodobně nevíte, že upnuté účesy udrží vaše vlasy pod tlakem celé hodiny. Přizpůsobujete si mnoho vlasových produktů, aniž byste přemýšleli, které z těchto produktů jsou pro vlasy opravdu užitečné, nebo ne. Pravděpodobně nevíte, že váš šampon nebo barva vlasů může také způsobit vypadávání vlasů. Pokud máte problémy s vlasy, poraďte se se svým lékařem nebo odborníky na vlasy, abyste zjistili, co vlasům škodí.

2. Anémie:

Anémie je závažné onemocnění způsobené nízkým příjmem železa. Ženy jsou kvůli silné menstruaci náchylnější k anémii. Druhým pro anémii je nedostatečná kyselina listová v těle. To vše znamená nízký přísun kyslíku do vašich vlasových folikulů díky nízké produkci hemoglobinu. Nakonec vám začnou padat vlasy.

3. Těhotenství:

Několik žen ztrácí vlasy těsně po porodu. Během těhotenství je estrogenní hormon na vysoké úrovni, ale po porodu je hladina hormonu normalizována. Tento pokles hladiny hormonů může vést k náhlému vypadávání vlasů. Tuto fázi však odborníci považují za dočasnou fázi.

4. Menopauza:

Když žena dosáhne menopauzy, může v těle dojít k mnoha změnám a jednou z těchto změn je silné vypadávání vlasů. Jedním z důvodů vypadávání vlasů v této fázi je nízká hladina estrogenového hormonu v těle. Příznaky lze omezit na minimum nezbytnou péčí nebo radou odborníků.

5. Extrémní hubnutí:

Většina žen má ráda štíhlé tělo a některé se za tímto účelem snaží dodržovat přísný dietní plán. Pravděpodobně nevědí, že přísné dietní plány mohou způsobit nedostatek živin v těle. Dieta navíc může způsobit náhlé a extrémní hubnutí, které nepříznivě ovlivňuje zdraví vašich vlasů.

Pokud si myslíte, že máte některý z těchto důvodů, brzy se poraďte se svým lékařem, aby si své vlasy rozmyslel. Pokud máte pocit, že se podmínky vymkly kontrole, můžete na vlasy aplikovat úpravu vlasů PRP a poté určitě dosáhnete úžasných výsledků. Navštivte kliniku opravy vlasů pro ošetření PRP.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *