6 nejčastějších problémů s Bentley Continental GT

By | 13 září, 2021

Bentley je na seznamu luxusních vozidel, která jsou precizně vyrobena, a proto tato vozidla nabízejí vynikající výkon. Proto může být údržba těchto vozů drahá, zvláště pokud se o svá vozidla pravidelně nestaráte. Na druhou stranu, pokud se o něj dokážete dobře starat, může obstát ve zkoušce časem. Níže je uveden popis 6 běžných problémů s Bentley Continental GT.

Složitá rutinní údržba

Ačkoli každé vozidlo vyžaduje plánovanou údržbu, Bentley Continental GT je velmi speciální. Problém je v tom, že v motorovém prostoru není tolik místa, aby byl umožněn snadný přístup k různým součástem, jako je například svíčka. Proto byste měli najmout služby odborného mechanika, a to i pro běžné úkoly údržby.

2. Problémy s odpružením

Na rozdíl od jiných vozidel, která používají kapalinu pod tlakem v závěsných systémech, používá Bentley systém vzduchového odpružení. Rozdíl je v tom, že tento typ odpružení získává energii prostřednictvím motoru nebo elektrického čerpadla.

Pokud systém vzduchového odpružení vykazuje známky opotřebení, může být přední část vašeho vozidla mírně nižší než zadní část. Na druhou stranu, pokud uslyšíte klepání z přední části auta, vězte, že můžete mít úplné odpružení odpružení.

V takovém případě vezměte své vozidlo co nejdříve do garáže. Podobně vychýlená vzduchová pružina může způsobit značné poškození kompresoru.

3. Porucha brzdy

Podle statistik je porucha brzdového světla jedním z nejčastějších problémů GT. Přestože je tento problém u tohoto modelu velmi běžný, dobrou zprávou je, že je snadné vyměnit brzdové světlo. K vyřešení problému je obvykle nutné vyměnit celou jednotku.

4. Výměna brzdové hadice

Podle Bentley musí uživatelé vozidla vyměnit brzdové hadice po určité době, což je minimálně pět let. Ve skutečnosti tato směrnice platí pro každý model Bentley. Vzhledem k vysokému designu GT musíte tuto výměnu provádět poměrně pravidelně.

5. Nedostatek elektrického okna

Dalším běžným problémem GT je, že čas od času přestanou fungovat okna. Běžným příznakem tohoto problému je syčivý zvuk vycházející z Windows. Pokud uslyšíte tento hluk, možná budete muset zkontrolovat okna.

V některých případech může tento problém vyřešit výměna auta. Možná se však budete muset s touto situací také vypořádat. V nejhorším případě může být nutná celková výměna jednotky.

6. Elektrické problémy

Někdy mohou být v systému elektrické problémy. V důsledku této chyby se na palubní desce mohou objevit chybné ikony. V takovém případě možná nebudete chtít tyto příznaky ignorovat a nechat elektrický systém zkontrolovat profesionálním elektrikářem. Tento profesionál se musí specializovat na řešení problémů s Bentley GT.

To byl popis některých běžných problémů s Bentley GT. Snad to pomůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *