7 nejčastějších ptáků, které můžete v Singapuru najít

By | 2 října, 2021

Pokud žijete nebo pracujete v Singapuru, často máte touhu vědět o městě více. V tomto článku budeme hovořit o některých nejběžnějších ptácích, které můžete v tomto městě najít. Sdílíme několik obecných faktů o těchto ptácích.

1) Javan Mynah

Tento pták je také nazýván bílou ventilovanou mynou. Poprvé, v roce 1920, byl tento pták přivezen z jiných zemí, aby byl držen jako domácí zvíře.

Pokud jde o chov a jídlo, mynah je docela přizpůsobivá. Hnízda opouští před ostatními ptáky, aby jedli zabíjení na silnici, ovoce, lidské jídlo a hmyz.

2) Špaček asijský

Tito ptáci se často shromažďují ve velkých hejnech skládajících se z 30 ptáků. Můžete sedět u televizních antén a krmit se různými druhy ovoce v zahradách. V noci ji najdete ve velkých společných stádech a klecích. Jejich hlas zní jako píšťalka.

3) Zelený holub s růžovým krkem

Holub je barevnější než samice. Jejich hnízda jsou často na stromech. Zřídka se nacházejí na zemi. Obvykle odpadnou, jen když musí pít vodu.

Dvojice si navzájem pomáhá inkubovat vejce a hnízdo. Muž obvykle přes den odpočívá v hnízdě a samice se vrací v noci. Na rozdíl od jiných ptáků nemají holubi a holubi olejové žlázy. Jejich peří proto není vodotěsné.

4) Žlutá ventilovaná bulbul

Tento pták najdete téměř v každém parku a zahradě. V zahradách je lze vidět létat kolem kvetoucích keřů. Hnízdo podobné poháru je obvykle vyrobeno z plastových proužků, kousků rafie, hedvábného papíru a rostlin.

Živí se housenkami, brouky, kobylkami a mravenci. Po jídle se vykoupejte a dejte jim rád.

5) Whimbrel

Můžete chovat tyto ptáky v arktických a subarktických částech světa. Během chladnějších měsíců roku obvykle létají do jiných zemí, například na Nový Zéland, Austrálii a Asii.

V Singapuru ji najdete v září a listopadu. Jejich dlouhé účty se živí mořskými a korýši.

Whimbrel byl spatřen po dlouhé době v roce 2014 v rezervaci Sungei Buloh Wetland Reserve.

6) Pacific Golden Plover

V Singapuru najdete tohoto krásného ptáka na břehu. Živí se hmyzem, pavouky, červy, mořskými a kraby, abychom jmenovali alespoň některé. Tento pták může létat tisíce mil, aniž by se unavil. Létají v hejnech stovek ptáků.

Do Singapuru dorazí na konci srpna. V dubnu odlétají zpět na svá původní místa.

7) Obyčejný Rooihank

Společného červenka můžete identifikovat na jeho červených nohách. Ale mladí nemají červené nohy. Jejich nohy jsou zelenožluté. Tito nervózní ptáci jsou často vidět létat po písečných plážích.

Během období rozmnožování slaví červenka, hmyz a pavouci. Před nebo po období rozmnožování jedí ropuchy, malé ryby, korýše a měkkýše.

Toto byl úvod do některých běžných ptáků, které můžete najít v Singapuru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *