Alergie na kuře očima orla

By | 25 září, 2021

Lisa byla na oslavě narozenin jednoho z jejích oblíbených sluhů. Ve 23 letech nerad chodil na večírky. Jako dítě se neúčastnil večírků svých přátel, příbuzných ani příbuzných.

Ne, nechápejte mě špatně. Není to tak, že by Lisa nebyla prakticky společenská. Je velmi přátelský a velmi společenský. Lisa přiznává, že se jako dítě bála chodit na večírky, zejména na dětské oslavy.

Lisa má hluboké temné tajemství. Nenechte se mýlit! Tato dívka není postavou, kterou by bylo možné soudit. Lisa má alergii na kuře. To znamená, že nikdy nemůže jíst kuře, protože když to udělá, jeho tělo reaguje negativně.

Proto neměl rád večírky, zvláště když byl dítě. Většina dětských večírků podává nebo podává rychlé občerstvení a jedním z nejoblíbenějších jídel je kuře.

Důvodem je, že více lidí dává přednost kuřeti než kterékoli jiné, protože se má za to, že má méně tuku. Navíc je to jedno z nejvšestrannějších jedlých mas v této oblasti.

Alergie na kuře

Pokud máte příznaky, které by byly popsány později, pravděpodobně máte alergii na kuře. Všimněte si, že alergie na kuře je poněkud podobná alergii na jiné maso.

Stejně jako jsou lidé alergičtí na vepřové maso, existují lidé, kteří jsou alergičtí na kuře. Někteří lidé jsou však alergičtí na kuřecí maso, ale nejsou alergičtí na kuřecí vejce. Existují tací, kteří jsou na druhou stranu alergičtí.

Statistiky ve Spojených státech ukazují, že asi 0,6% až 5% všech potravinových alergií za rok jsou alergie na kuře.

Projevy alergie na kuře

Nejčastějšími և běžnými projevy alergie na kuře jsou infekce jako ušní infekce և infekce močového měchýře. astmatický záchvat; zvlhčení postele; ekzém; vyrážka; akné; neobvyklá únava; nespavost; migréna; Deprese քր Chronické poruchy gastrointestinálního traktu.

U některých lidí s alergiemi na kuře se dokonce rozvine zánět vedlejších nosních dutin, což je poněkud neobvyklé, pokud ve skutečnosti nemají historii. Dominují jim kopřivka a artritida.

Příznaky alergie na kuře se objevují nebo se objevují po několika minutách jídla. U některých může být reakce rychlá alespoň deset minut, zatímco u jiných může být pomalá jako „dlouhá“, která trvá až 24–48 hodin.

Léčba a prevence alergie na kuře

Kuřecí maso obsahuje alergeny nebo alergenní látky zvané puriny. Tyto látky jsou indikovány hlavně pro výskyt několika dalších chorob, jako je dna. Dna je charakterizována výskytem nebo tvorbou ledvinových kamenů.

Puriny v kuřatech mohou vést k nadměrné akumulaci kyseliny močové v těle, což může vést k ledvinovým kamenům.

Pokud se tedy objeví příznaky alergie na kuře, je nutné okamžitě konzultovat lékaře. Předejdete tak dalším nemocem nebo chorobám.

Lékař bude muset předepsat několik léků k léčbě nebo snížení alergií na kuře.

Nejlepší prevencí je vyhnout se konzumaci kuřete. Je třeba si uvědomit, že alergie na látky nejsou vyléčitelné, ale pouze léčitelné.

Existuje mnoho dalších mas, které mohou chutnat lépe než kuře, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *