Comcast – Proč znovu přiřadit?

By | 10 října, 2021

Comcast, globální telekomunikační konglomerát ve Spojených státech, prochází transformací. Přechod bude pravděpodobně historický – stane se milníkem ve vývoji společnosti. Comcast, jeden z největších kabelových vysílacích společností v zemi, slouží zemi posledních 40 let. Jak všichni dobře víme, Comcast je ve skutečnosti Comcast Corporation se dvěma hlavními podniky: Comcast Cable և NBC Universal.

Comcast Cable poskytuje řadu služeb přístupu k televizi a internetu pro rezidenční i firemní zákazníky. Zatímco NBC Universal se zabývá novinkami, sportovními kabelovými sítěmi. Společnost se nedávno rozhodla přejmenovat svůj produktový segment na Xfinity. Tento přechod spotřebitelského segmentu Chrome Cast na Xfinity je fenomenální – pozoruhodný v historii společnosti Chrome Cast Corporation. Podle firemního blogu je přechodem na to, aby se značka stala jedinečnou identitou, což ji nutí soustředit se spíše na své silné stránky než na image své mateřské společnosti.

Nyní však společnost cítí potřebu přejít a přejmenuje se na Xfinity. Podle mnoha zdrojů blízkých společnosti by tato změna názvu společnosti měla zajistit, aby byla velmi známá mladší části společnosti. Jako vysílací společnost je nezbytné, aby ji společnost změnila z generace na generaci: musí růst վի být odpovídajícím způsobem transformována. To může být hlavní důvod rebrandingu společnosti Comcast.

Společnost ve skutečnosti nemění svou značku, ale mění svůj spotřebitelský segment, jako je televize, telefon s přístupem na internet, jako Xfintiy. Podle firemního blogu mění značku svých spotřebních produktů, aby ukázal své inovativní schopnosti, snaží se na trhu navrhnout jiným způsobem. Mnozí to považují za marketingovou strategii společnosti, která má budovat image značky, která se liší od její mateřské společnosti.

Jelikož je Comcast známou značkou v segmentu kabelové televize, je známá svou značkou, nikoli průkopnickými inovacemi v oblasti televize access přístupu na internet. Aby bylo možné odstranit takové intuice ze zákazníků a propagovat své další služby ve spotřebitelském sektoru, cítilo oddělení strategického managementu společnosti potřebu transformovat svou starou značku chromového odlitku na Xfinity, která zahrnuje všechny spotřebitelské produkty, symbolizující mnoho inovací v blízké budoucnosti. . .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *