Cyklotrasy v Palm Springs

By | 26 září, 2021

To je cyklistický sen pro začátečníky až po nejzkušenější. Vezměte si s sebou fotoaparát և hodně vody. Zde je každoroční Tour de Palm Springs, který získává peníze pro mnoho místních charitativních organizací. Cyklopruhové systémy, jeden z nejkrásnějších v jižní Kalifornii, jsou rozděleny do sekcí zvaných Smyčky. Tyto prsteny se liší vzdáleností: intenzitou. Zde jsou jen tři nejoblíbenější.

Smyčka Deepwell

Cyklotrasa Deepwell Loop je asi 13 mil dlouhá a začíná podél botanické zahrady Moorten s krásným výhledem na květiny, rostliny a lesy v závislosti na ročním období. Trasa Deepwell začíná na rohu ulice Mesquite Avenue, South Palm Canyon Drive. Tato část stezky je částí, která prochází zahradami. Odtud míří na jih, až dosáhne Lavernu, přičemž se stáčí na východ. Na Sunrise Way vede stezka na sever po South Indian Trail, dokud nedosáhne na Mesquite Avenue, směrem na západ. Na konci Mesquite je South Palm Canyon Drive, začátek stezky. Jedná se o relativně snadnou procházku s nádherným výhledem na hory a krásou pouště.

Smyčka Canyon Country Club:

Je to snadná cesta pouhých osm mil. Canyon Country Club Loop běží kolem Murray Gorge. Stezka vede na sever k Toledo Avenue, na západ k Lavern Way, na jih k South Palm Canyon Drive a pak na východ k Murray Canyon Road, dokud nepřejde zpět do Toleda. Zde uvidíte ty nejkrásnější výhledy na poušť, smíchané s okolní krajinou.

Městské centrum

Pokud opravdu chcete vidět město Palm Springs, je to nejlepší pohled, který se vám naskytne. Toto 35mílové kolo je jednou z nejdelších և jízd po městě. Cyklisté začínají na rohu Palm Canyon Drive և Tachevah Drive. Od tohoto bodu se stezka pohybuje na západ a na Bellardově jízdě se stáčí na jih.

Jedná se o část města zvanou Las Palmas. Mnoho domů v těchto ulicích vlastní mnoho známých osobností. Stezka pak vede kousek na východ na Sunny Dunes Road, rychle na jih až k South Palm Canyon Drive. Na South Palm Canyon Drive vede stezka kolem botanické zahrady Moorten. Když stezka dosáhne Murray Gorge, odbočí na severovýchod na Toledo Avenue. Na Mesquite Avenue stezka odbočuje doleva a krátce poté další vede do Bel Air Greens. Stezka pokračuje na sever, dokud nedosáhne na silnici Tachya.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *