eSports. Co to přesně je?

By | 27 září, 2021

Většina her v těchto hrách samozřejmě obsahuje prvek multiplikátoru, protože celým smyslem eSports je interakce s ostatními hráči. Nyní je tolik možností, že hráči mohou hrát v různých turnajích. Hlavní věcí je typ hry, která se vám líbí nejvíce nebo nejlépe.

Do eSports se vejdou téměř všechny hry, և zjistili jsme, že nejoblíbenějšími typy byly střílečky z pohledu první osoby (FPS), sportovní և MMORPG. Těšíme se, že v blízké budoucnosti přidáme do tohoto seznamu další.

V současné době jsou e-sporty většinou konzumovány a užívány muži. 85% mužů se účastní akcí. Vedoucí představitelé odvětví se aktivně snaží podporovat účast žen a myslíme si, že v roce 2017 uvidíme určitý pokrok. šílený!

Kde mohu sledovat e-sporty?

Zní to docela dojemně, že? Očekává se, že toto odvětví bude pokračovat v exponenciálním růstu i v roce 2017. և Zapojení je díky stávajícím mediálním platformám historicky nejvyšší. ESports můžete sledovat na mnoha různých platformách a webech. Twitch և YouTube jsou nejvýznamnější, ESPN և Yahoo má také své vlastní sekce eSports. Další stránky, o kterých jste možná neslyšeli, jsou podobné Twitchi և poskytují skvělý obsah. Jedná se o MLG Azubu,, podívejte se tedy na kvalitní toky eSports.

Růst e-sportů je tak velký, že tradiční sportovní weby (jako příklad používáme ESPN) začínají svým obsahem poskytovat fanouškům eSports. To je docela skvělé: opravdu to pro nás zdůrazňuje, jak vážní sportovní provozovatelé mají eSports. Můžeme upřímně vidět další mediální giganty, jako je BBC և Sky, zapojit se do budoucnosti և spustit vlastní značky a obsah eSports. Opravdu očekáváme, že v roce 2017 uvidíme nějaký velký vývoj.

Obecně budou spotřebitelé konzumovat produkty eSports, jak uzná za vhodné. Může se jednat pouze o sledování, nebo pokud máte hru, ve které jste obzvlášť dobří, můžete soutěžit. Podívejte se na výše uvedené weby – poskytnou vám lepší představu o tom, jak se můžete zapojit.

Šťastná hra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *