Hodnota hodin Rist. Faktory, které odborníci používají k určení ceny hodinek

By | 19 září, 2021

Experti na náramkové hodinky určují hodnoty na základě všech interních a externích komponent hodinek, ale i aktuálních tržních podmínek a trendů.

Prvky, které určují hodnotu náramkových hodinek.

ZNAČKA:

Výrobce hodinek je určitě jedním z faktorů, který určuje hodnotu hodinek. Nejslavnější և povinné náramkové hodinky na světě jsou jedny (švýcarské) Patek Philippe, přičemž všechny ostatní věci jsou si rovny. styl pouzdra, kov, funkce, typ և atd. Další možné značky, ale ne nutně A. Lange & Sohne, Audemars Piguet, Baume & Mercier, Blancpain, Breguet, Breitling, Bvlgari, Cartier, Chopard, Concord, Chronoswiss, Corum, Ebel, FP Journe, France Muller, Gerald Genta, Girard-Perregaux, Glashutte, Hublot, Jaeger-LeCoultre, Omega, Panerai, Parmigiani, Piaget, Roger Dubuis, Vacheron & Constantin a Zenith.

Kromě nich samozřejmě existuje mnoho dalších kvalitních značek, ale pro ty, kteří hledají nejlepší hodinky na světě, jsou tito výrobci na vrcholu. Hodnoty vždy vycházejí z toho, co je kdo ochoten zaplatit. Za tyto nádherné hodinky jsou sběratelé և jiní, kteří si cení jemného řemeslného zpracování, ochotni zaplatit za nejlepší luxusní náramkové hodinky přes 1 milion dolarů.

STYL::

Popularita, móda a móda společnosti rozhodují, který moderní styl je v každém okamžiku vhodnější.

Dnes ženy nosí hodinky ve větším stylu … dokonce i pánské hodinky jako Rolex Daytona, Datejust, Submariner a Yacht-Master. Velký Cartier Tank Americaine je nyní stejně populární jako ier Cartier Ballon Bleu. Glam և glitz dámy milují diamantové hodinky … Chanel J-12, Chopard Ice Cube, Patek Philippe Twenty-4 և Piaget Protocol: Klasické dámy Rolex President jako Rolex Pearlmaster jsou vždy oblíbené.

Muži nosí A. Lange & Sohne ref. 1815, Patek Philip, čj. 3919, stejně jako modely Breitling Bentley և Panerai Ferrari. Pink Gold Audemars Piguet Royal Oak Offshore je velmi žádaný իհարկե, Rolex je samozřejmě i nadále oblíbený, zejména u dvoubarevného, ​​ocelově և zlatomodrého sběrače Rolex Submariner.

POUŽITÍ::

Hodinky mají výhodu oproti jiným kolekcím. Je užitečné: Tento jediný faktor řadí náramkové hodinky na první místo v seznamu historických kolekcí, a to jak pro potěšení z oblékání, tak pro budoucí dlouhodobé investice. Drahé náramkové hodinky budou mít vždy určitou hodnotu. „Odpadky“ komerční kvality budou vždy k ničemu.

To je ten případ.

Kovový kufr. Vnitřní hodnota pouzdra je jedinou hodnotou, kterou některé vintage hodinky mají. V průběhu let se používalo mnoho kovových materiálů, včetně platiny, 9-10-14-18-22 karátového zlata, stříbra, pozlacených, zlacených, niklových, nerezových a plastových keramických materiálů. Platinové hodinky Patek Philippe jsou dnes jedny z nejvyhledávanějších hodinek.

Poznámky k případu. Velmi staré hodinky od výrobců և klenotníků, jako jsou Patek Philippe, Cartier, Rolex, Jaeger-LeCoultre, Tiffany, Hamilton atd. Tyto hodinky v původních označených pouzdrech stojí mnohem více než hodinky v neoznačených pouzdrech. Všechny hodinářské společnosti, které čas od času prováděly pohyby, někdy i po celou dobu existence společnosti, prodávaly POUZE strojky s číslicemi specifikovanými podle specifikací kupujícího, které byly poté pokryty zakázkovými nebo standardními pouzdry. mnoho amerických և evropských kasin. Někdy se jim také říká „smluvní případy“.

Obchodní styl. Při určování jejich hodnoty hraje velkou roli jak moderní hodinky, tak i styl historických hodinek. Závěsné spony, zakřivená pouzdra, smaltovaná pouzdra, pouzdra ve stylu „Art Deco“, to vše vede k oddělení vintage kousku od ostatních, čímž se zvyšuje hodnota pro sběratele. Kusová tkanina a vejce jsou dnešní cenové faktory založené na aktuálních populárních trendech.

STAV::

Zde je několik věcí, na které byste si při výběru měli dát pozor.

Nedotýkejte: Je sběratel originál? Většina náramkových hodinek má kovové číslice. Pokud se jedná o kov, je recyklován nebo je to potřeba? Není kolektor nakloněn nebo poškrábán? Jsou nějaké poškozené nebo chybějící značky? Máte poraněné ruce? Dochází k odbarvení? Čím cennější je tah pro hodinky, tím hodnotnější je kolekce.

Případ:: Věnujte pozornost míře opotřebení. Pokud se jedná o zlaté pouzdro, je nakloněné, je vrtané nahrubo nebo se nosí zlato? Jsou žebra ohnutá, poškozená nebo vyměněná? Jsou otvory v pružinovém dřevě opotřebované? Velká písmena nebo jiné titulky obvykle snižují touhu: hodnotu hodinek.

Náramek:Pokud si koupíte hodinky s permanentním náramkem, ujistěte se, že náramek má správnou délku. Některé typy, zejména síťové náramky, jsou drahé na snížení nebo dokonce dražší. Kožené řemínky vykazují opotřebení, ale obvykle jsou vyměnitelné. Běžná páska bude stát podstatně méně než páska vyráběná ve výrobě. Má sponu nebo pružnou sponu?

Koruna:. Počáteční korunka je možná, když byly označeny, jako Patek nebo Rolex.

Hnutí:Ať už jde o cenové faktory hodinek, ať už je strojek originální nebo ne, վիճակում je v dobrém stavu և kompletní bez jakýchkoli chybných oprav. Dokončení by mělo být dobré, bez koroze, rzi nebo škrábanců.

Při tvorbě cen historických hodinek a moderních hodinek je samozřejmě zahrnuto několik dalších faktorů, které budou popsány v budoucích článcích. Obecně platí, že skutečná hodnota hodinek je cena, kterou sběratel nebo investor, který chce mít náramkové hodinky ունի, zaplatí jinému sběrateli nebo prodejci, který tuto hodnotu zná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *