Jak překonat deset nejčastějších problémů v ložnici

By | 8 října, 2021

Ze všech otázek, které jsem jako poradce Feng Shui pokládal, se většina týká ložnice. Ze všech místností v domě je to pro lidi nejtěžší, když se snaží získat správnou energii. V tomto článku zkoumám deset nejčastějších problémů, které vidím při posuzování ložnic lidí, a nabízím několik jednoduchých, ale účinných prostředků, které můžete použít k jejich překonání.

Knihovny v ložnici

Knihy v ložnici stimulují mysl a zabraňují cestujícím v dobrém nočním odpočinku. Nejlepším řešením je vyjmout regály, ale pokud to ve vaší domácnosti není praktické, je stejně účinné přikrýt regály dveřmi skříně nebo látkou, abyste knihy skryli, když spíte.

Sáňková postel

Musím říci, že dřevěná sáňkařská postel je krásným a stylovým doplňkem do ložnice, ale bohužel má své vlastní problémy. V saních se hlava a noha postele ohýbají dovnitř a během spánku na vás tlačí energii. Abyste to překonali, musíte najít způsob, jak znovu zvýšit energii nahoru, efektu, kterého lze snadno dosáhnout umístěním malého krystalu nebo stylového světla nad postel.

Postel, která je příliš nízko na zemi.

Pokud je vaše postel příliš nízko na zemi, nemůže proudit žádná energie. Postele by v ideálním případě měly mít dostatek prostoru mezi matrací a podlahou. Pokud si nechcete pořizovat novou postel, pak pod postel umístěte červený hranatý materiál matrace, aby stimuloval energii.

Trámy nad postelí

Paprsky nad postelí tlačí dolů energii, zatímco spíte. Mnoho lidí zjišťuje, že tam, kde paprsek překročí jejich tělo během spánku, často v těle zažívají problémy. Nejlepším řešením je skrýt paprsky pomocí falešného stropu, ale pokud to nemůžete udělat, umístěte nad postel dvě bambusové píšťaly, aby přešly po paprsku. Stejně jako krystaly mají bambusové píšťaly efekt zvyšování energie směrem nahoru.

Šikmé stropy

Ve Francii, kde žiji, bylo mnoho starých domů původně jednopatrových s velkými půdními prostory. Po rekonstrukci byly podkrovní prostory přestavěny na ložnice s velkými zkosenými stropy. Spánek pod šikmým stropem může způsobit úzkost a pocit útlaku, když cestující spí. Abyste to překonali, visí nad postelí krystal, který osvětluje energii kolem postele.

Podestýlka pod postel

Podestýlka pod postel, ať už jde o boxy, obaly nebo zásuvky, způsobí, že pod ni neteče energie. Na to je vlastně jen jeden lék, vyndejte ho a umístěte jinam

Zrcadlové pouzdro

Příliš mnoho zrcadel v ložnici zrychluje tok energie a narušuje přirozené spánkové vzorce. Nejlepším řešením je nahradit ho dřevěnými dveřmi, ale pokud to nechcete udělat, můžete najít způsob, jak to zakrýt látkou, když spíte. Voile lze koupit velmi levně a přes noc přehodit přes dveře skříně, může vypadat velmi stylově a vytvořit v místnosti smyslný a romantický pocit.

Kovová postel

Kovové postele jsou velmi oblíbené, ale kovové rámy, nebo dokonce jen kovové čelo, mohou narušit přirozený tok energie. Chcete -li tok energie uklidnit, zakryjte kovový rám nebo čelo měkkým hadříkem.

Vlastní koupelna

V moderních domácnostech je tak těžké najít rovnováhu, protože lidé dnes očekávají vlastní koupelnu. V našem vlastním domě ve Francii jsme vytvořili všechny naše pokoje pro hosty s vlastní koupelnou, protože jsme cítili, že to je to, co by lidé očekávali, kdyby přišli zůstat. Vlastní koupelny však mohou způsobovat rušení nočního klidu, pokud nedodržíte dobrou správu koupelny. To znamená, že udržujete koupelnu čistou, uklizenou a v dobrém stavu a že necháváte dveře koupelny na noc zamčené.

TV nebo počítač na pokoji

Nejčastější problém, televize nebo počítač v ložnici, narušuje přirozený tok energie v ložnici. Nejlepším řešením je samozřejmě jeho odstranění a umístění jinam, ale místnosti dnes mají různé využití, a to není vždy možné. Pokud musíte mít v ložnici televizi nebo počítač, umístěte ji do dřevěných domů, které lze na noc zavřít, nebo ji před spaním přikryjte látkou nebo dekou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *