Jak vyřešit nejběžnější problémy s aktivací Roku

By | 14 září, 2021

Ať už plánujete připojení pomocí kabelu nebo satelitu pro řešení streamované televize, nebo se chcete vzdát hrozného rozhraní zabudovaného do vaší chytré televize, ideální možností je pořídit si zařízení Roku. Díky streamovacím přehrávačům Roku můžete nejen streamovat své oblíbené filmy a televizní seriály z tisíců oblíbených předplatných kanálů, ale tato zařízení vám také nabízejí možnost procházet internet a sociální sítě. Nemluvě o tom, že tato streamovací zařízení jsou kompatibilní prakticky s jakoukoli televizí a ke streamování nepotřebují počítač. Ačkoli můžete najít poměrně málo podniků, které vám mohou pomoci aktivovat odkazy na Roku, stále existuje řada problémů, se kterými se můžete při aktivaci zařízení Roku setkat

Tyto problémy jsou frustrující, ale můžete si být jisti, že většinu těchto problémů lze snadno vyřešit pomocí několika jednoduchých kroků doma. Zde jsou nejčastější problémy s aktivací Roku a jejich řešení.

1. Prohlížeč uvízl na obrazovce vytáčecího kódu-Jedním z nejčastějších problémů při aktivaci zařízení Roku je, že se prohlížeč zhroutí na obrazovce čárového kódu. Pokud se vám po zadání vytočeného kódu zobrazí chyba, budete jej muset zadat znovu. Při zadávání kódu mohlo dojít k překlepu nebo k jiným problémům, jako je dočasná chyba sítě nebo systému. Pokud se tím však problém nevyřeší, vraťte se zpět k přehrávači streamování Roku, stiskněte tlačítko hvězdičky na dálkovém ovládání a poté vyberte nový kód. Jakmile se zobrazí nový vytáčecí kód, vraťte se na obrazovku vytáčecího kódu a zadejte nový kód.

2. Nelze se přihlásit-Nejčastějším důvodem, proč se nemůžete přihlásit ke svému účtu Roku, je, že máte nesprávné přihlašovací údaje, tj. Nesprávné ID a heslo. Před registrací navíc získejte potvrzení svých přihlašovacích údajů a poté se pokuste zabránit výtržnostem.

3. Hráč Roku se zasekl na obrazovce s číselným kódem-K tomuto problému obvykle dochází z důvodu pomalé rychlosti internetu nebo jiného problému s internetovým připojením. Na vyřešení tohoto problému chvíli počkejte, protože aktivace streamovacího přehrávače Roku může po zadání aktivačního kódu na obrazovce čárového kódu chvíli trvat. Pokud přehrávač streamování Roku stále není aktivován, vyhledejte v horní části obrazovky chybový kód. Pokud se zobrazí chyba 001 a zpráva není připojena v pravém horním rohu televizní obrazovky, znamená to, že vaše zařízení není připojeno k internetu. Chcete -li připojit zařízení Roku k fungujícímu internetovému připojení, přejděte do nastavení, vyberte možnost sítě a své uživatelské jméno WiFi.

4. Nelze vytvořit účet Roku-Dalším běžným problémem, se kterým se uživatelé potýkají při aktivaci svého streamovacího přehrávače Roku, je to, že si nemohou vytvořit účet Roku. Chcete -li tento problém vyřešit, vyzkoušejte na počítači nebo smartphonu různé prohlížeče a před vytvořením účtu Roku v nich odeberte soubory cookie a skříňky.

Může být trochu komplikované zjistit, jak aktivovat streamovací přehrávač Roku, protože nastavení má několik kroků. Přestože můžete najít nespočet podniků, které vám mohou pomoci aktivovat odkaz na Roku, musíte mít na paměti výše uvedené tipy a triky, jak zařízení Roku aktivovat bez námahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *