Jaké jsou některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Las Vegas?

By | 10 září, 2021

Las Vegas, zábavné pouštní město, je známé několika turistickými příležitostmi. The Strip, Vegas Street, proslulá mnoha letovisky, září nejen svými světly, ale také svými znovuobnovenými okouzlujícími místy z měst světa.

Většina hotelů je považována za atrakce, mimo jiné s bezplatnými show v postranních ulicích, jako jsou tančící fontány a sopečné erupce. K dispozici jsou také jedinečná muzea, zajímavé přehlídky a mnoho dalších akcí. Tra cestující se mohou také vydat helikoptérou do Grand Canyonu a vstoupit do okolních kopců a hor, aby udělali něco pro zábavu.

Las turisté mohou navštívit Las Vegas kdykoli během roku. Mohou navštívit zajímavá místa v chladnějších zimních teplotách և užít si letní denní zábavu, i když teploty mohou stoupnout až na և 104 stupňů Fahrenheita.

Proužek:

Pás 2,5 míle, který je ústředním bodem bulváru Las Vegas, vede městem na severovýchodě až jihozápadě. Má obrovské zábavní parky, z nichž mnohé jsou postaveny na typickém tématu, jako jsou luxusní hotelové pokoje, vynikající restaurace a jídelny. Vrstva je obzvláště atraktivní v noci díky nekonečné řadě jasných neonových nápisů osvětlujících město.

Mnoho turistů miluje procházky po Las Vegas a návštěvě památek. Pás je hlavně z hotelu Mandalay Bay do hotelu Treasure Island. Pokud chtějí návštěvníci někdy skutečně zažít Las Vegas, musí zůstat v jednom z největších letovisek Stripu.

Vrtulník míří do Grand Canyonu և Vegas

Výlety helikoptérou mohou nabídnout nejlepší výhled na Grand Gorge v Las Vegas. Existuje několik společností ve městě, které poskytují návštěvníkům výlety helikoptérou, které je provedou městem և Strip nebo ještě dále do Grand Canyonu. Lidé, kteří mohou zůstat jen krátce, tak mají možnost vidět Vegas a také okolní hory a kopce, které patří k nejznámějším a nejpůsobivějším přírodním zajímavostem v USA.

Benátský hotel և jízda na gondole

Hotel Venice v Las Vegas se nachází na bulváru Strip, na druhé straně ostrova Treasure Island. Zde si návštěvníci užijí jedno z nejlepších letovisek ve městě s jeho turistickými atrakcemi. Uvnitř je tematická nákupní pasáž, která svým modrým nebem, gondolami a kanály připomíná město Benátky. Střediska jsou domovem některých z hlavních benátských atrakcí, včetně mostu Rialto, vyhlídkového mostu a mnoha dalších.

Je to zábavný způsob, jak si prohlédnout komplex během jízdy na benátské gondole. Lodě nacházející se „před“ hotelem Venetial poblíž chodníku slouží osobním gondoliérům, kteří mohou vzít turisty na procházku nákupní zónou hotelu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *