Krátká biografie Armanda Montelonga

By | 5 října, 2021

Armando Montelongo se narodil v roce 1970 a vyrůstal v San Antoniu v Texasu. Spolu se svým bratrem Davidem založil společnost Montelongo House Buyers a nyní společnosti předsedá.

Armando má sídlo v Montelongo Worldwide Incorporated և se sídlem v San Antoniu v Texasu.

Podnikání této malé rodiny v Texasu mělo obrovský úspěch během pouhých 5 let poté, co se stalo populární během televizní show A&E „Flip This House“. Na všech významných událostech přehlídky ho doprovází jeho manželka Veronica a bratr David.

Důvodem rychlého úspěchu člověka není nic jiného než čistá motivace. Pevně ​​věří v tvrdou práci, filozofický pohled na život a pozitivní myšlení. Také si myslí, že každý by měl mít velké sny.

Rodina Montelongo je stejně uvolněná jako v televizních pořadech. Všichni rádi hrají obchodní vtipy a jen zřídka propásnou příležitost. To je často vidět před kamerou z jejich zábavy.

Armando nedávno přinesl svůj úspěch na internet, aby se o něj mohl podělit s ostatními. Nyní nabízí domácí program s e-knihami, které mohou všechny naučit všechny metody, které používá k vybudování úspěšného podnikání. Prozatím by také mělo vše fungovat. Po celém internetu je o tomto muži velký hluk.

Svůj podíl na fanouškovské vřelosti potkal za svůj někdy progresivní postoj k show, ale mnozí ji považují za někoho, kdo se ve zmatku prostě nechová dobře. Existují lidé, kteří si myslí, že není dobrým majitelem firmy, a někteří lidé si myslí, že to je důvod, proč se tak rychle stal tak úspěšným.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *