Nejběžnější součásti naftového motoru

By | 18 září, 2021

Pokud máte k použití velké průmyslové stroje, někdy potřebujete díly pro údržbu naftového motoru. Protože existují tisíce různých typů dílů, nemusí být snadné identifikovat ten správný. Některé důležité součásti zahrnují těsnění, pístní kroužky a hlavu válců, abychom jmenovali alespoň některé. Zjistíme o těchto částech více.

Hlava válce tvoří horní těsnění základny a obsahuje také výfukové ventily, spalovací komoru, články a vstřikování paliva. Těsnění hlavy balí spojení. Píst je mimo jiné součástí pístových motorů, pneumatických válců a plynových kompresorů.

Válec obsahuje pohyblivou část. Tato komora je plynotěsná pomocí pístních kroužků. Funkcí dílu je přenos síly na klikový hřídel pístní tyčí nebo ojnicí.

Úlohou olejového filtru je filtrovat znečištění z mobilního oleje, hydraulického oleje, mazacího oleje a převodového oleje. Téměř všechny typy hydraulických strojů používají olejové filtry.

Elektrický systém motoru je poháněn alternátorem. Tento generátor je také zodpovědný za dobíjení baterie, když vaše auto nebo auto funguje. Kromě toho alternátor pomáhá regulovat proud přenášený do baterie. Baterie proto není přebitá.

Většina vznětových motorů musí ke spuštění dosáhnout mezi 150 a 250 ot / min. Jinými slovy, startovací systém generuje dostatek energie k dosažení požadované rychlosti kliky. Když auto otáčí setrvačníkem, otáčejte současně klikovým hřídelem a pohybujte pístem.

V zásadě je solenoidový ventil typem elektromechanického ventilu, který je poháněn elektrickým proudem. Solenoid také generuje magnetické pole v reakci na elektrický proud. Toto magnetické pole mění stav solenoidového ventilu, který ventil otevírá nebo zavírá.

Žárovka je druh topení, které pomáhá nastartovat vznětový motor. Tento kov podobný tužce má topné těleso, které se díky elektrickému odporu zahřívá. V důsledku toho vytváří světlo. Stříkací vzor vstřikování paliva zasáhne žárovku. A způsobí to vznícení paliva, když motor není dostatečně horký, aby správně fungoval.

O-kroužek se také nazývá torická nebo obalová směs. Jedná se o typ mechanického těsnění, které vypadá jako torus. Tato elastomerová smyčka má kulatý průměr. Je vyroben tak, aby seděl v drážce a byl stlačen, čímž vytvořil těsnění.

Stručně řečeno, byl to stručný popis některých nejběžnějších částí naftového motoru. Pokud si chcete koupit tyto díly, musíte si koupit renomovanou značku. Jinými slovy, musíte si jen vybrat správné díly, pokud chcete, aby váš vznětový motor obstál ve zkoušce časem. Pokud díly nejsou originální, nebude vaše vozidlo fungovat bez problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *