Nejčastější chyby, kterých se lidé dopouštějí při testech s výběrem odpovědí, jako je zkouška CPC

By | 25 září, 2021

Certifikační zkouška AAPC CPC pro lékařské kódování není procházka v parku, i když je to test otevřené knihy. Máte 5 hodin a 40 minut na zodpovězení 150 otázek s možností výběru z více odpovědí týkajících se správné aplikace CPT, postupu a vstupních kódů HCPCS úrovně II a diagnostických kódů ICD-9-CM. Úspěšnost prvních zkoušek je téměř poloviční. S tak velkým tlakem na složení zkoušky CPC je snadné propadnout jednoduchým a běžným chybám při zkoušce, pokud si nedáte pozor. Tyto chyby se týkají téměř všech testů s výběrem odpovědí, takže vědět, jak se jim vyhnout, vám rozhodně může pomoci stát se certifikovaným lékařským kodérem.

Zkoušky s výběrem z více možností jsou realitou. Ať už se jedná o certifikaci, hodnocení, výzkum nebo dokonce během voleb, všichni jsme někdy v životě absolvovali testy s výběrem odpovědí. Díky zkušenostem se dozvídáme, že existují některá společná témata chyb, kterých se lidé při těchto zkouškách dopouštějí.

Poslouchejte nebo si pozorně přečtěte pokyny

Možná víte, co můžete od zkoušky očekávat, ale nikdy se nepředjímejte přeskočením pokynů. Zkouška CPC je zvětralá zkouška, takže poslouchejte pozorně, zatímco právník čte pokyny. Pokud máte o něčem pochybnosti nebo vám není něco jasné, měli byste se na to nejprve zeptat, než začne zkouška. Nejhorší, co můžete udělat pro úkol, ve kterém nemáte jasno, je přijmout ho nebo odložit na později, abyste jej opravili.

Zavádějící otázka

Otázky jsou na to, aby otestovaly vaše znalosti a dovednosti, ne aby vás podvedly nebo aby zjistily, jak jste chytří. Pokud se vám otázka zdá snadná nebo jednoduchá, odpovězte na ni a pokračujte. Někdy upadneme do pasti přemýšlení nad otázkou a začneme pochybovat nebo pochybovat o sobě. Vzhledem k tomu, jak dlouho jsme u zkoušky CPC, je lepší pokračovat, než ztrácet čas hledáním dokonalé odpovědi.

Odpověz na otázku

Před vstupem do vyšetřovací haly se ujistěte, že máte pro tento úkol správné nástroje. Certifikační zkouška AAPC vyžaduje, abyste používali tužky č. 2, takže se ujistěte, že máte dost práce. Vezměte si s sebou několik gum, které nejlépe fungují na odpovědních listech na zkoušky, abyste neztráceli čas pohráváním s odpovědním listem a rozmazáním se špatnou gumou. Vždy se řiďte pokyny, ujistěte se tedy, že vyplňujete odpovědi tak, jak je uvedeno nebo znázorněno, abyste zajistili, že vás stroj nebo osoba, která bude vaše odpovědi kontrolovat, nediskvalifikuje.

Zanechat odpověď Zrušit odpověď

V závislosti na testu může mít každá otázka jinou váhu nebo značku. Otázky ke zkoušce CPC jsou všechny stejné, přestože je obtížné na ně odpovědět. K zodpovězení otázek, které vás posunou vpřed, tedy potřebujete strategii. Pokud máte problém odpovědět na obtížnou otázku, pokračujte a vraťte se později, pokud máte čas. I když nemáte dost času, měli byste si na konci udělat pár minut, abyste získali dobrý nápad na všechny nezodpovězené otázky. Nejste potrestáni za špatné odpovědi, takže je to to nejhorší, co můžete udělat, abyste to nechali prázdné.

Nechte na sebe přijít tlak

Strávili jste spoustu času, peněz a úsilí přípravou na zkoušku CPC, takže je pochopitelné, že je velký tlak projít a získat certifikaci, abyste mohli pokračovat ve svém životě. Pokud to ale během zkoušky necháte dostat k sobě, určitě dojde k chybám. Naučte se ovládat a uvolňovat své emoce. Vypracujte plán a strategii řízení času a odpovězte na otázky a držte se jich. Existuje mnoho případů, kdy lidé, kteří jsou pod příliš velkým tlakem a příliš přemýšlejí o odpovědích, dělají jednoduché chyby, například:

1. Vyplňte nesprávnou odpověď.

2. Chcete -li v odpovědním listu dostat nesprávná čísla otázek.

3. Ignorujte nebo zapomeňte na hodiny.

4. Vyplňte nesprávný název nebo podrobnosti ve formuláři.

Nyní, když znáte některé z běžných chyb, kterých se můžete při zkoušce s výběrem odpovědí, jako je zkouška CPC, dopustit, můžete se vyhnout tomu, že bude čas na zkoušku. Klíčem je být připravený a uvolněný, abyste se mohli soustředit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *