Nejlepší 3 stránky pro streamování videa Nejlepší alternativy ke kabelové televizi

By | 20 září, 2021

Mnoho lidí se zdráhá přestat předplatit kabelovou televizi, protože se obávají, že nepřijdou o své oblíbené pořady. To by však neměl být problém, protože existuje řada alternativ k předplatnému kabelové televize. Někteří lidé sledují epizody na YouTube (nebo před několika dny). Ostatní se připojí k internetu a pokusí se najít webové stránky, které nabízejí bezplatné živé vysílání jejich oblíbených televizních pořadů.

Ano, živé vysílání je jednou z nejpopulárnějších alternativ ke kabelové televizi. Ti, kteří objevili její zázraky, přísahají, že je to nejpraktičtější náhrada za předplatné kabelové televize. Mnozí jsou však stále docela zmatení z toho, co živé vysílání vlastně nabízí. Vědět, co se stane, když streamujete živé video (nebo audio), vám pomůže pochopit, co znamená živé vysílání.

Živé streamování se týká multimédií (jako je video), které vám jsou nepřetržitě přenášeny prostřednictvím webového serveru. I když je video stále doručováno do vašeho počítače, jeho obsah stále vidíte. A nemusíte stahovat veškerý obsah, abyste ho mohli sledovat. Můžete přímo přehrávat video nebo zvuk.

Chcete -li sledovat své oblíbené pořady na živých streamovacích webech, potřebujete dobré a stabilní připojení k internetu. Také musíte mít samostatný přehrávač nebo zásuvný modul pro váš webový prohlížeč. Najdete online stránky, které vám umožní stáhnout si přehrávač zdarma. Můžete si dokonce vybrat jeden z nejpopulárnějších: Adobe Flash Player, Apple QuickTime, Microsoft Windows Media և RealPlayer. Ujistěte se, že je kód videa na vašem PC nebo Macu aktuální, abyste mohli přehrávat jakýkoli formát videa.

Dalším krokem je najít dobrý web pro streamování videa. Těchto webů je mnoho, a proto musíte prozkoumat své možnosti. Pravděpodobně jste slyšeli o Hulu, Netflix և Ubuntu. To jsou jen tři z mnoha oblíbených streamovacích webů. Zjistěte, co je pro vás nejlepší.

• Hulu – tato stránka s přímým přenosem vám kromě vašich oblíbených televizních pořadů umožňuje sledovat celovečerní hrané filmy և hudební videa. Ke streamování videí z Hulu budete potřebovat Adobe Flash Player. Jakmile otevřete web, najdete vestavěné přehrávače videa. Vyberte ten, který obsahuje televizní pořad nebo film, který chcete sledovat. Živé streamování z Hulu umožňují krátké reklamy na videa.

Netflix – Netflix, který je považován za lídra v odvětví sítí internetové televize, používají miliony diváků z různých zemí. Funkce Watch Okamžitě vám umožní sledovat vaše oblíbené pořady a filmy bez ohledu na to, kde jste, když jste připojeni k internetu. První věc, kterou musíte udělat, je připravit zařízení Netflix a připojit jej k televizi. Zkontrolujte bezdrátový přístup k internetu և a ujistěte se, že je v pořádku. Po spuštění aplikace Netflix vaše zařízení zobrazí řadu pokynů, které musíte dodržet, abyste získali potřebný přihlašovací kód. Po obdržení kódu spusťte Netflix և zadejte kód. Během několika minut si budete moci sednout, relaxovat և a užít si svůj oblíbený televizní pořad nebo film.

• Ubuntu. Ačkoli je obecně známý jako operační systém, mnozí si také uvědomují, že nabízí mnoho (bezplatných) programů, jejichž cílem je posunout počítačovou zkušenost na další úroveň. Ubuntu TV má vestavěnou pokladnu, která vám usnadní nalezení televizního pořadu nebo filmu, který chcete sledovat. Vše, co potřebujete, je vaše televize ,: budete si moci užívat různé druhy zábavy – TV (živé և online), filmy և i osobní videa. Váš seznam skladeb by měl být Adobe Flash Player nebo RealPlayer. Když je váš webový prohlížeč otevřený, zadejte adresu URL videa, které chcete sledovat, po zobrazení videa klikněte na tlačítko Přehrát, jste připraveni jít.

Pokud živé vysílání není pro vás, jsou na výběr alternativy kabelové televize. Na YouTube jsou všechny druhy videí, takže si můžete najít to, co hledáte. Můžete také ցանց navštívit webové stránky և sledovat staré epizody vašich oblíbených televizních pořadů. Nebo můžete jít staromódně և koupit anténu. Možná to není moderní možnost, ale může poskytnout požadované show zdarma. A je to mnohem levnější než předplatné kabelové televize.

Šťastné prohlížení!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *