Nejoblíbenější aplikace pro produkci videa pro iPad և iPhone

By | 11 září, 2021

Od vydání iPhonu a později iPadu dochází k neustálému rozšiřování aplikací nebo aplikací zaměřených na trh s videem. Některé přišly a odešly, ale mnohé se nyní staly nepostradatelnou součástí naší kolekce, poskytující pohodlí a v některých případech nahrazující nákladné výrobní zařízení.

Předběžná výroba

Některé z nejužitečnějších programů jsou určeny pro předvýrobu: plánování. Často nahrazuje drahé desktopové aplikace, v některých případech přidává další použitelnost.

Skriptovací aplikace, jako je skript pro, umožňují uživatelům psát skripty pomocí rozevíracích nabídek և zkratek přímo na vašem iPadu.

Je také kompatibilní s průmyslovým standardním softwarem, jako je například konečný design. Připadá mi to, jako by externí klávesnice připojená k iPadu և odstranila klávesnici na obrazovce a získala ještě větší vzhled.

Dalším velmi užitečným programem je skladatel scénáře Hitchcock. Jedná se o velmi dobře promyšlenou aplikaci storyboardu, která umožňuje uživateli nahrávat více obrázků z vašich knihoven, přidávat hudbu, poznámky a samozřejmě zachycené popisy. Také napodobuje pohyby kamery, jako je posouvání, naklánění a pohyby panenek. Váš skript pak lze exportovat jako PDF nebo dokonce přehrát jako film.

Výroba:

Jednou z nejoblíbenějších aplikací je ta, která se používá pro výrobu, například filmový list nebo list DSLR, který nahrazuje potřebu drahých klapajících desek.

Aplikace filmová deska udělá vše, co potřebujete k potlesku, pak některé. Můžete vytvářet komplexní zvukové a video záznamy, exportovat zprávy, importovat zachycená data do editačních platforem, jako je například Final Cut Pro. Pokud natáčíte video, můžete také synchronizovat čas hodin mezi fotoaparáty, jinými iPady nebo iPhony a dokonce synchronizovat se skladbou iTunes.

Velmi oblíbené jsou také aplikace telepromptor. Pro promtor vám umožňuje upravovat text prezentace և má přizpůsobenou obrazovku pro posouvání textu, kde můžete upravit velikost և rychlosti. Další užitečnou funkcí je možnost synchronizace mezi iPady, aby váš hostitel mohl mluvit s více kamerami zobrazujícími stejný text.

Existují také některé editační balíčky, například iMovie, přenosná verze populárního desktopového softwaru pro Mac. Překvapení je flexibilní s mnoha společnými funkcemi. Uživatelé mohou upravovat stávající záběry nebo natáčet více s integrovaným rozlišením 1080p HD v iPadu. Samozřejmě to nebude tak dobré jako profesionální kamera, ale je to velmi užitečné pro natáčení, vyhledávání polohy a vyprávění příběhů přes noc.

A když skončíte, možnosti výměny jsou nekonečné. Nahrajte YouTube nebo Vimeo, cloud nebo web, nebo jej dokonce sledujte na velké obrazovce.

IPhone և iPad přinesl do světa video produkce spoustu nových funkcí, և Myslím, že video produkce je na to lepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *