Nejoblíbenější značky odstředivek

By | 16 září, 2021

Odstředivky jsou jedním z nejpopulárnějších laboratorních zařízení, používaných v lékařských a vědeckých laboratořích pro různé aplikace. Bez ohledu na použití je nutné zakoupit značkové vybavení, aby byla zajištěna spolehlivost a trvanlivost. Přední výrobci nabízejí podlahové i lavicové modely. Nejlepší způsob, jak koupit vybavení, je prostudovat si své požadavky a na základě toho vybrat zařízení prémiové kvality. Tento článek přináší přehled nejoblíbenějších značek odstředivek.

  • LW Scientific:LW Scientific je předním výrobcem řady pokročilých laboratorních zařízení, včetně odstředivek. Mezi kvalitní modely patří univerzální 6místný SWING LWS, variabilní rychlost LW Ultra 8 և C5. Combo V24, nový produkt v portfoliu společnosti, je kombinovaná odstředivka, která splňuje všechny potřeby odstředivky և nabízí variabilní rychlost և tichá, bez vibrací.
  • Thermo Scientific:: Thermo Scientific nabízí modely stolních i univerzálních odstředivek. IEC Centra 8 je všestranný stolní model, který nabízí sílu a pevnost podlahového modelu. Tento nákladově efektivní nástroj je ideální pro použití v malých laboratořích, nemocnicích a lékařských ordinacích. Je k dispozici k přepsání.
  • Unikátní. Unico je jedním z předních výrobců lékařského laboratorního vybavení, které nabízí komplexní řadu vysoce kvalitních laboratorních odstředivek. Jejich řada PowerSpin představuje modely, které nabízejí uživatelsky přívětivé odstředivky s proměnnou rychlostí, které pomáhají v boji proti chybám. Všechny modely PowerSpin mají spínač časovače / zapnutí / vypnutí a základní funkce, které se běžně vyskytují pouze u mnohem dražších jednotek.
  • Beckman: Tato značka nabízí ve své řadě Spinchron podlahové i stolní odstředivky. Odstředivý systém Beckman TJ-6 je ideální pro použití v biochemii a klinické laboratoři. Má rotor TH-4 s objemem až dva litry, může dosáhnout rychlosti až 5700 ot / min.
  • Sorvall: Sorvall nabízí vysoce kvalitní modely odstředivek, které kombinují vysoce kvalitní funkce, vynikající přesnost, snadné ovládání a všestrannost, aby splňovaly aktuální laboratorní parametry. Sorvall RC-5C je vysokorychlostní model řízený mikroprocesorem s mnoha užitečnými funkcemi.
  • Clay Adams. Modely Clay Adams Cell Washer jsou speciálně navrženy pro krevní skupinu, vstup krve a křížové porovnávání. Mohou být přizpůsobeny pro Coombsův test այլ další postupy promývání buněk.
  • Separační technologie. Technologie separace nabízí PlasmaPrep pro ideální studii úrovně koagulace և Slide Prep Plus – cenově dostupný mobilní model. HemataSTAT II Microhematocrit je ideální pro měření červených krvinek ve vzorcích; lze jej použít ve veterinárních zařízeních.

Block Scientific Dru Společnost Drucker Co. nabízí také kvalitní odstředivky pro několik typů laboratorních aplikací.

Nákup značkové odstředivky

Chcete-li najít značkovou odstředivku v konkurenčním obchodě, najděte dodavatele laboratorního vybavení, který nabízí všechny tyto známé značky odstředivek. Spolehlivý dodavatel bude mít internetový obchod, kde bude snadné prohlížení և porovnávat specifikace a ceny, abyste si mohli vybrat model, který vyhovuje vašim potřebám և rozpočet. Ideálním dodavatelem je ten, kdo může poskytnout „nové“, „přejmenované“ modely odstředivek, spotřební materiál, činidla a také „rychlý“ a efektivní prodejní servis k minimalizaci poruch zařízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *