Nejslavnější balíček „Zlatého trojúhelníku“ k objevení neuvěřitelné Indie

By | 17 září, 2021

Zlatý trojúhelník Indie je prohlídka Dillí, Agra և Ja Aypur. Hlavní město Indie, Dillí, kde vaše prohlídka začíná. Zde můžete navštívit různá historická a kulturní místa. Indické zlato je oblíbencem milovníků historie. Můžete sledovat celou historii Indie tím, že se vydáte na prohlídku zlatého trojúhelníku. Agra je živé město s Tádž Mahalem, památníkem lásky. Provází vás anglicky mluvící průvodce.

prohlídka

Pokud vás zajímá, co je součástí zlatých zájezdů, získejte všechny podrobnosti právě zde. Jeho balíček začne na mezinárodním letišti v Dillí, kde vás odvezou do hotelu na odpočinek a zotavení. V Dillí je mnoho historických památek, které byste chtěli prozkoumat, jako například Červená pevnost և ama ama Mazjid. Indický zlatý trojúhelník vás zavede do hlubin historického významu každé hrobky, památky nebo budovy. Mezi vysokými vrcholy Dillí se projděte po malých cestičkách Chandi Chowk, kde vás ohromí vůně a místa tam. Jezte v místních obchodech և nakupujte na tamních barevných večerních trzích. Nezapomeňte cestovat do Raj Bon և Birla Mandir, abyste získali představu o současné kulturní a politické Indii.

Ano, Agra

Autobusová zastávka Agra na cestě do Ja Aypur je nutností. Prohlídky Zlatého trojúhelníku vám umožní navštívit toto rušné město, známý Taj Mahal, historickou památku. Navštivte pevnost Agra, která nabízí působivý výhled na Tádž Mahal. Indický zlatý trojúhelník je bez konce turné aipur neúplný. Růžové město Jaipur je ztělesněním historie dynastie Mughalů. Zde můžete navštívit městský palác, který byl královskou rezidencí bývalých císařů, například Havaje Mahala nebo Paláce větru. Tato budova má více než devět set oken. Na cestě zpět do Dillí z Jaipuru se zastavte v paláci Neemrana, kde si můžete vychutnat šálek čaje jako královská rodina.

Online nabídky zájezdů

Budete se rozmazlovat výběrem online. Prohlídkové balíčky budou nejen rozumné, ale také snadno rezervovatelné. Před plánováním rezervace zlaté prohlídky se ujistěte, že získáte všechny podrobnosti. Trvejte na seznamu hotelů, měst, která navštívíte, a také na denních prohlídkách. Ceny jsou obvykle levnější než běžné zájezdy agentur. Je lepší vybrat si zájezd, který si užijete s rodinou nebo manželem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *