Nejslavnější kostely Goa և Cruise Party

By | 14 září, 2021

Návštěva Goa není úplná bez návštěvy kostelů Goa. Kromě úžasného pobřeží a nedotčených pláží je Goa obdařena těmito výjimečně nádhernými místy uctívání v podobě kostelů. Turisté nejen z Indie, ale z celého světa navštěvují Goa, která je známá jako hlavní město Indie. Slavné a vznešené kostely Goa jsou z velké části dědictvím portugalské kolonizace. Tyto církve zavedly portugalskou vládu v Goa, zatímco zbytek Indie ovládali Britové. Jejich království v Goa bylo mírumilovné a prosperující, takže je místní postupem času adoptovali. Nyní jediné vzpomínky na portugalskou éru jsou krásné kostely postavené zde. Budování kostela bylo jedním z hlavních povolání raných Portugalců. Dnes, v některých dobách, kritičtí lidé Goa, křesťané, církev je zásadním faktorem v sociálním, sociálním a náboženském životě Goa. Vládní inženýrství svatyně prošlo významnými změnami v designu svého časového průběhu a jeho typického období. Vstupte do těchto kostelů a zažijte historii zlatých dob Goa.

Bazilika Bom Jesus je světově proslulý kostel, také dědictví UNESCO ANO NESCO známé tím, že drží smrtelníky svatého Františka Xaverského. Zázrakem je, že smrtelné pozůstatky jsou stále neporušené, už z dálky to přitahuje zvědavé návštěvníky. Chrám je jedním z největších kostelů v Asii a je zasvěcen svaté Kateřině. Legenda říká, že Zlatý zvon tohoto chrámu může slyšet každý v Goa. Tento kostel obsahuje 14 oltářů. Kostel svatého Františka z Assisi je známý svou barkianskou korintskou architekturou. Pobyt v Monte Santo (Svatý kopeček) a udržování altruistické kontroly nad Starou Goou je kostel Panny Marie Růžencové. Tato sestava je úžasná svou přísností a úsilím a je jednou z hlavních struktur Goa, která potvrzuje renesanční prezentaci designu, kterou Portugalci Goovi předali. Kromě toho nejstarší kostel, kostel Neposkvrněného početí, kostel sv. Cajety, který se podobá kostelu svatého Petra v Římě, kaple sv. Kateřiny svého druhu, kostel růžence , a Our Lady of the Mount jsou některé ze světoznámých kostelů Goa.

Co je vláda bez nočního života? A jaký lepší způsob, jak to zažít, než při navigaci? Takže si pořádně užijte turistickou párty Goa plnou jídla, šampaňského a nápojů. Jedním z nejlepších míst k návštěvě Goa je luxusní plavba po pláži plné syrové krásy. Neváhejte a podělte se o svůj noční život s dobrodružnou večeří a plavbou, ať už se jedná o rodinný výlet, firemní výlet nebo dovolenou s přáteli. Živý život, plovoucí tanec, hudba doprovázená večeří, hudba nestranných večírků, křik během taneční zábavy při plavbě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *