Nejvýznamnější místa nepálské turistiky

By | 11 září, 2021

Nepál je jednou z nejkrásnějších zemí na světě. Může se pochlubit velkými himálajskými pohořími, která slouží jako hlavní turistická destinace. Lidé z celého světa se shromažďují v různých obdobích roku, aby si prohlédli obrovskou hornatou geografii, včetně té nejvyšší na světě Mount Everest, která je více než 8 000 metrů nad mořem. Pro milovníky dobrodružství, jako jsou horolezci a horolezci, jsou vysoké vrcholy jejich motivací číslo jedna k návštěvě země. Stručně řečeno, země je plná dobrodružných míst, z nichž nejznámější jsou pěší turistika. Proto je možné identifikovat, zvýraznit a analyzovat místa různých nepálských výletů, protože to potenciálním dobrodruhům pomůže správně se rozhodnout o nejlepších místech k provádění této důležité činnosti.

Hlavní tábory na Everestu

Jak již bylo zmíněno, Everest je nejvyšší hora na světě. Několik základních táborů v jeho okolí nabízí zajímavé, krásné a atraktivní trasy. Během cesty si cestovatelé mohou pohodlně prohlížet další vrcholky hor, včetně Himalájí. Kromě toho je možné vidět místní lidi, jejich kulturní praktiky և buddhistické kláštery. Jsou jedním ze základních táborů kolem Everestu Jiří Nepál, Arun, Yes Valley, Hanaba, Chivon District, Saller, Dud Kunda, Pique Danda և Lukla.

Oblast Anapurna

Toto místo je jedním z nejlepších míst k cestování s Nepálem. Milovníkům dobrodružství nabízí ty nejokázalejší způsoby. Mezi jeho pozoruhodné turistické stezky patří region Annapurna, tábor oms omsom և jižní tábor. Při pěší turistice v tomto regionu můžete sledovat Himaláje. a zároveň mají tu čest navštívit řeku Kali Gandak, pohoří Dhaulagir a vrchol Annapurna. Tento region nabízí širokou škálu přírodních krás a kulturních zážitků

turistům

Kampaň základního tábora Kanchenjunga

Mount Kanchenjunga je třetí nejvyšší vrchol na světě, který se nachází ve východní části Nepálu. Kampaň v základním táboře Kanchenjing začíná od Suketar և Taplejung. Tento základní tábor je nejméně navštěvovanou oblastí cizinci kvůli technickým problémům na vzdálenost. Nabízí nejnáročnější stezky, které vás zavedou do nejkrásnějších krajin.

Manaslu stezka

Jako osmá nejvyšší hora světa je Manaslu Trail nádherným zařízením, které nabízí mimořádné výhledy na další malé hory. Během túry se člověk vydá na tuto úžasnou horu na vrchol, čímž zvyšuje potěšení z cesty. Navíc je tato stezka izolovaná, vzdálená a různorodá, pokud jde o topografický stav, což je ohromná zkušenost, zejména pro ty vědce v oblasti vědy. A co je nejdůležitější, tato trasa vyžaduje zkušené jezdce s vysokou fyzickou průpravou, protože je docela obtížná. Silnice je navíc bohatá na biologickou rozmanitost.

Je zřejmé, že v Nepálu jsou různé krásné, zábavné a fascinující stezky, které dobrodruzi nedokážou zvládnout za jeden den. Proto je možné plánovat a rozhodovat o místech expedic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *