Recenze Apple MacBook Pro MJLQ2LL / A – Zjistěte, proč je dnes jedním z nejpopulárnějších počítačů

By | 3 října, 2021

Co je pro vás důležité na notebooku? Vnější pohled: Silný výkon PCU. Životnost baterie? Připojit? Ať už hledáte cokoli, Apple MacBook Pro MJLQ2LL / A vám určitě poskytne. Tento stroj poskytuje produktivitu a efektivitu, když ji potřebujete. Je to perfektně vypadající notebook se stereo reproduktory, vysoce kvalitní klávesnicí s 15,4palcovým sítnicovým displejem.

Vše je vidět na obrazovce se schopností poskytnout více než 5 milionů pixelů. Jeho rozlišení 2880 × 1080 umožňuje živé obrázky a dokonalý text. Vzorec lze snadno upravit. Pokud chcete větší obrazovku, připojení k chytré televizi s HDMI je bezproblémový proces.

Celková konstrukce և design jsou bezchybné. Stereo reproduktory se velmi jemně podepisují vedle klávesnice. Lesklé logo Apple zdobí kryt. Získáte bezproblémový zážitek, protože notebook má řadu bezdrátových funkcí. Když ho potřebujete někam přenést, díky přenosnosti a dlouhé výdrži baterie nevzniknou žádné problémy.

K vybavení patří 4. Generace procesoru Intel Core i7 (2,2 GHz), 16 GB paměť (svařovací) na 1600 MHz, 256 GB flash paměť graphics grafika Iris Pro. Pro video a audio má MJLQ2LL / A vysoce kvalitní kameru 720p, dva mikrofony a stereo reproduktor. Procesor je čtyřjádrový procesor, který při rychlosti Turbo může dosáhnout 3,4 GHz.

Od vydání předchozí verze Apple MacBook Pro MJLQ2LL / A (2011) byla provedena některá vylepšení.

Specifikace Apple MacBook Pro MJQ2LL / A:

• Nové porty (dva video porty Thunderbolt և HDMI)

• O jednu libru lehčí konstrukce

• Akutní odchlípení sítnice

• Vynikající grafika

• SSD pro vysokorychlostní spouštění

• Lepší možnosti grafického designu (AutoCad, Illistrator, Print atd.)

Jakýkoli notebook s jednotkou SSD má výhodu oproti tradičním pevným diskům, protože první používá k ukládání dat flash paměť. HDD má vyměnitelné části a SSD ne, což znamená, že je rychlejší a spolehlivější.

Klávesnice obsahuje klávesy rychlého ostrůvku předchozí verze և přichází s praktickými funkčními řádky, pomocí kterých lze upravit hlasitost և jas, změnit přehrávání hudby, sledovat všechny spuštěné aplikace և atd.

Když už mluvíme o aplikacích, na tomto MacBooku není nedostatek softwaru Apple. Přichází ve všem, od QuickTime po FaceTime.

Ať děláte cokoli, můžete se spolehnout, že auto vychladne. Ani po vysílání vysoce kvalitních videí nedojde k přehřátí. Nejžhavější místo na závěsu monitoru bezpečně zůstává pod 95 stupňů.

Apple MacBook Pro MJLQ2LL / A je velmi populární model, který má více recenzí և vysoké hodnocení než většina ostatních 15palcových notebooků na trhu.

Před zakoupením jakéhokoli produktu Apple si zkontrolujte všechny nejnovější nabídky. Apple MacBook Pro MJLQ2LL / A: Slevu není vůbec těžké najít. Protože jsou MacBooky tak populární, obvykle existují online speciální nabídky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *