S jakými nejčastějšími problémy se studenti setkávají na vysoké škole nebo univerzitě?

By | 29 září, 2021

Poté, co jsem pracoval s tisíci studenty na mnoha univerzitách a univerzitách ve Velké Británii i mimo ni, jsem poprvé viděl mnoho nejčastějších problémů, se kterými se studenti setkávají, a také jsem se podílel na jejich rozhodování, takže mám pocit, že mohu komentovat tady.

V tomto článku proto nyní poskytnu vodítko k některým oblastem, kde se vyskytují nejčastější problémy studentů studujících na vysoké škole a / nebo univerzitě, a k tomu, jak lze tyto problémy vyřešit. Je to proto, že je nevyhnutelným faktem, že studium na vysoké škole nebo univerzitě v moderní době může být rušivým a zábavným obdobím ve vašem životě, které je ještě umocněno současnými světovými ekonomickými problémy, s nimiž se mezinárodně potýkáte téměř v každé zemi.

V důsledku toho asi není divu, že otázky peněz a financí jsou ústředním problémem studentů. Důvodem je, že téměř všem studentům neustále chybí peníze a musí najít způsoby, jak financovat bydlení, výživu a samozřejmě i zábavu. Nelze proto zdůraznit, že studenti nyní více než kdy dříve potřebují pracovat na rozpočtu a plánovat, co budete se svými penězi dělat během akademického roku. trávení času pomůže, takže se jděte podívat na úřad práce vaší vysoké školy nebo univerzity, co vám mohou nabídnout.

Další běžný problém – my, kteří zažijeme obávaný „čisticí systém“, budeme vědět, jak špatné to může být! – je na prvním místě sledovat kurz, který chcete na zvolené vysoké škole nebo univerzitě. Je třeba si uvědomit, že čím je váš kurz oblíbenější u studentů, jako jste vy, tím obtížnější a konkurenceschopnější bude najít místo pro studium daného předmětu. Musíte se proto rozhodnout a zaregistrovat se na kurz, na kterém chcete místo, co nejdříve, abyste získali větší šanci A také mít druhou možnost nebo předmět nebo instituci druhé volby pamatovat si, kde máte problémy.

Je také potřeba zajistit, abyste měli čas na práci A NA studium, a to jak na kurzu, tak v rámci domácích úkolů – tyto problémy se jen zhoršují, kdy musíte pracovat, abyste dosáhli konce. V důsledku toho to často znamená, že mnoho studií musí být zapojeno během krátké doby. Můžete si pomoci tím, že si svůj čas pečlivě naplánujete, abyste měli čas chodit na hodiny, studovat A PRACOVAT, abyste stihli všechny své termíny v osobním i akademickém životě, abyste mohli dosáhnout výsledků, které hledáte.

Hodiny mohou být také obtížné v praxi, kde arogance vašich učitelů / profesorů nebo vaše vlastní důležitost ovlivňuje profesionální vztah studenta k jeho profesorovi nebo jejich skutečné známky. Výsledkem je, že v nejhorším případě je často potřeba kousnout si jazyk a vytvořit skvělý styl pro udržení dobrého pracovního vztahu, se kterým můžete dosáhnout požadovaných výsledků. Samozřejmě existuje mnoho, mnoho skvělých učitelů, kteří se ohýbají dozadu, aby vám jakýmkoli způsobem pomohli, ale jsou i jiní, kteří jsou touto profesí nakaženi a nemají stejné potěšení, jaké kdy měli.

Nyní se dostáváme k dalšímu velkému problému – drogám a alkoholu.

Nešťastnou realitou je, že na univerzitě a / nebo univerzitě vynakládá správa instituce tolik úsilí, aby omezila její dostupnost, drogy a alkohol jsou také běžným problémem, jako všude. Podnikání proto nepomáhá ani fakt, že studenti na univerzitě a univerzitě mají velký prospěch na úkor studia, společenského života a zdraví. Měli byste se tedy vyhnout pokušení, protože studenti zemřeli na předávkování drogami nebo otravou alkoholem, proto byste měli pomoc získat co nejdříve tam, kde si myslíte, že ji potřebujete, protože následky mohou být vážné.

Podobně je také nutné si uvědomit obávané hormony. . .

Přestože vysoké školy a univerzity (stejně jako střední školy) dělají vše pro to, aby zvýšily povědomí o potenciálu šíření pohlavně přenosných chorob / pohlavně přenosných infekcí (STD / STI) a nechtěného těhotenství, odpovědnost spočívá na jednotlivci. Nejjednodušší rada, kterou vám mohu dát, je proto přijmout preventivní opatření (např. Kondomy, pilulky atd.), A pokud nejsou k dispozici, NEDĚLEJTE to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *