Stříbrné značkové šperky – nejoblíbenější

By | 28 září, 2021

Značkové stříbrné šperky jsou největším trendem v módě, protože trh se pohybuje tak, aby odrážel současné ekonomické klima.

Maloobchodník se šperky Shannon Hutchinson říká, že stříbrné šperky jsou čím dál populárnější než zlaté, protože lidé po vánočním nárůstu nákupů (DPH) pocítili špetku.

Cena drahých kovů kolísá s růstem ceny zlata, takže návrháři šperků pravděpodobně vytvoří stříbrná kouzla – drobnosti, které budou dostupné masám.

Spotřebitelé mají také menší paušální příjmy, které mohou utratit za luxusní zboží, jako jsou značkové šperky, protože na začátku ledna vzrostla DPH ze 17,5 procenta na 20 procent, aby se snížil veřejný dluh.

Návrhářka šperků Ana De Costa řekla maloobchodní klenotnici, že se může přizpůsobit ekonomickým tlakům, aby zůstala oblíbená u kupců šperků, kteří trpěli problémovou ekonomikou.

Paní Hutchinsonové řekl:

Další návrháři šperků očividně kráčejí ve stopách De Costy a vytvářejí originální kousky s využitím stříbra místo kovu jako cenově dostupné alternativy zlata nebo platiny.

Navzdory ekonomickým potížím země se ukazuje, že zamilovaní lidé i dnes na Valentýna utratí spoustu peněz za autorské šperky a snaží se na tohoto výjimečného někoho zapůsobit.

Sociální komentátoři říkají, že náklady na emocionální nebo romantické dny, jako je Valentýn, často nemají vliv na vnější ekonomické problémy, protože lidé nadále nakupují luxusní zboží pro své partnery, přátele a rodinu.

Kupující pravděpodobně zavolají každému, kdo vypadá vhodně, pokud jich je jen málo, zejména v polovině února.

Těm, kteří ho nosí nyní, se doporučuje, aby se nevydávali ve šlépějích hvězdy Mad Men Christiny Hendrixové, která nedávno ztratila na červeném koberci diamantový náramek v hodnotě 850 000 dolarů kvůli udílení cen Golden Globe Awards.

K radosti herečky někdo našel designové šperky a předal je příslušným úřadům.

Chopardův mluvčí řekl:

Vždy se ujistěte, že spony a zámky značkových šperků jsou zcela uzavřeny, aby se minimalizovalo riziko ztráty nebo krádeže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *