Tři nejčastější výhody meditace

By | 20 září, 2021

Zajímá vás, jaké jsou nejčastější přínosy meditace? Pak jste na správném místě!

Existují doslova stovky tisíc různých výhod meditace. Výhody, které získáte, a toho, čeho jste si všimli, se však budou velmi lišit. Všichni jsou závislí na každé osobě individuálně.

Obecně platí, že lidé, kteří mají velmi rychlý a stresovaný život, mají tendenci okamžitě vidět pocit uvolnění. Tito lidé mají z meditace obvykle největší prospěch, ale nejvíce se toho bojí … protože mají pocit, že ve svých rychlých světech nemají čas!

Nejoblíbenější ze všech výhod meditace je klid v duši a klid.

Když začnete meditovat, uvidíte, že vámi prochází pocit uvolnění. Budete -li neustále meditovat, zjistíte, že s vámi po celý den cestuje mír a mír. Čím více budete meditovat, tím déle s vámi mír zůstane během dne, týdne atd.

Druhou nejoblíbenější ze všech výhod meditace je pocit soucitu.

Zjistíte, že čím více budete meditovat, tím více přijmete, kdo jste, a tím více k sobě budete milující. Zároveň budete mnohem méně odsuzující, než jste kdy byli se sebou A ostatními. To se projeví ve vašem každodenním životě, ve vaší práci, ve vztazích s vašimi rodinnými příslušníky, kolegy, manželi, dětmi, v provozu, když stojíte v obchodě s potravinami atd.

Třetí nejoblíbenější ze všech výhod meditace je nereagování.

Pokud budete v meditaci pokračovat, začnete si uvědomovat, že věci, které mohou ve vašem těle vyvolat emocionální reakci, než začnete meditovat, nemají stejný účinek. Místo toho, aby vás emoce a myšlenky nechaly vést vaším dnem a životem, máte nad sebou kontrolu. Všimnete si myšlenky, která vám okamžitě přináší emoce, místo toho, jako byste začali meditovat, kde by vás vaše myšlenky a emoce ovládaly, aniž byste si to vůbec uvědomovali! Poté, co začnete důsledně meditovat, nebudete reagovat a reagovat tak emocionálně, jako jste byli zvyklí. To neznamená, že nebudete cítit žádné emoce. Naopak nebudete chodit jako zombie. Budete kráčet životem mnohem šťastnější, soucitnější a přijatelnější než kdykoli předtím. Budete rozumnější a logičtější a budete zažívat problémy, které ve vašem životě vyvstanou, aniž byste překáželi emocím a zahlcovali svou logiku.

Přečtěte si více o různých vedená meditace techniky, kterými se můžete řídit Velký seznam bezplatně vedených meditačních videí a výhody, které můžete očekávat, když začnete s meditační praxí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *