Tvar koruny – nejčastější chyby při instalaci tvaru korunky

By | 27 září, 2021

Nechte mě tedy hádat. Šli jste ven a koupili jste si korunovou formu ve svém místním železářství a nemůžete přijít na to, jak snížit rohy. Mám pravdu?

Když jsem si naposledy koupil Crown Molding, zaplatil jsem za něj asi 10,00 za stopu. Nebylo to levné! Takže každá chyba, kterou ve výchozím nastavení uděláte, vás stojí nejméně 10 $.

Nejprve se chci stručně podívat na 5 nejčastějších chyb při instalaci korunové formy.

1. Zesílit úhly pod úhlem 45 stupňů a předpokládat, že to sedí.

A. Tvar koruny není položen naplocho ke zdi. To je ve skutečnosti úhel, když je nainstalován. V důsledku toho nebude zarovnán pod úhlem 45 stupňů.

2. Předpokládejme, že při každém výchozím řezu je zapotřebí pouze jeden úhel.

A. Nejen, že musíte změnit horizontální úhel čepele, ale musíte také změnit vertikální úhel. Podle toho, jaký typ pily máte, určujete, zda to zvládnete nebo ne. Většina kompozitních pokosových pil tuto schopnost nyní má, ale pokud máte starší pilu, tuto funkci možná nebudete mít.

3. Použijte kladivo.

A. Vím, že to vypadá trochu divně, tak to vysvětlím. Tento článek píšu pro začínajícího dřevozpracujícího pracovníka. Předpokládám proto také, že nemáte TONE zkušenosti s tímto typem práce. Jak jsme již mluvili, tvar koruny je velmi drahý. Také to není nejtrvanlivější dřevo. Je velmi tenký a tenký. Pokud používáte kladivo, aniž byste měli mnoho zkušeností, vytvoříte díly ve formě. Nelze to opravit. Přesně tak, budete si muset koupit další kus dřeva.

4. Vědět, kam umístit nehty na dřevo.

A. Existuje jen několik míst, kde nehty nepoškodí plíseň. Musíte mít na paměti, že tato deska je šikmá. Pokud uprostřed desky nastřelíte hřebík, prasknete, pokud se nerozbije. Nahoře a dole je nejlepší místo pro umístění nehtů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *