Vše o golfových výletech a střediscích

By | 1 října, 2021

Golf je populární sport, ale také jeden z nejzajímavějších. Diví se, proč jsou golfové výlety a střediska v dnešní době stále oblíbenější. Golf vám pomáhá stýkat se s ostatními. Umožňuje vám posílit vaše přátelství a poznat nové lidi. Ve skutečnosti je golf populární síťovou technikou, kterou používá mnoho podniků.

Golf také zvyšuje váš vliv na přírodu. Golfové výlety և střediska jsou úžasná, protože vás postaví před stromy, světlo և přírodní krásy přírody և. Golf má také mnoho zdravotních výhod. Posiluje váš močový měchýř, zvyšuje srdeční frekvenci. Pomáhá vám zůstat fit և zvyšuje váš svalový tonus և vytrvalost. Pomáhá vám také zhubnout a zlepšit kvalitu vašeho spánku.

Pokud se tedy chystáte na golfový výlet, zde jsou nejlepší golfová střediska, která byste měli vyzkoušet.

1. Royal Andrews ագույն Ancient Golf Club (Fife, Scotland)

Tento golfový resort se nachází v půvabném městečku St. Andrews. Byla založena v roce 1754. Toto golfové hřiště má nádherný výhled. Je plný okouzlujících skotských budov, jako je Old Course Luxury Hotel. Pokud tedy máte peníze na spálení, chcete se cítit jako král, pak byste měli navštívit toto letovisko.

2. Rosewood Tucker Point (Bermudy)

Tento úžasný golfový resort se nachází na okraji nádherného panoramatického Tucker Pointu na Bermudách. Toto letovisko je na samotě a má nádherný výhled na kopce a moře. Pokud tedy chcete trochu soukromého času, určitě byste toto místo měli navštívit.

3. American Club (Wisconsin, USA)

Toto je pravděpodobně jedno z nejpopulárnějších golfových resortů na světě. Zúčastňují se ho profesionální golfisté, skalní milovníci golfu. Tento krásný resort se nachází ve městě Kohler, Wisconsin. Golfové hřiště se nachází na břehu Michiganského jezera. Toto středisko je plné zahrad a luxusních chat. Určitě vám to poskytne zážitek, který bude trvat celý život.

4. K Club Resort (Kildare, Irsko)

Tento resort je jen třicet minut od centra Irska. Středisko bylo postaveno v roce 1830 a je velmi podobné francouzskému hradu. Perfektní resort s touto pohlednicí má dvě golfová hřiště, která si hosté mohou užít.

5. Broadmoor (Colorado Springs, Colorado)

Tento golfový resort se nachází ve výšce asi 6 200 stop nad hladinou moře před skalnatými horami. To je obecně známé jako tenisová destinace, ale toto horské středisko má tři golfová hřiště, která si hosté mohou užít.

6. Golfový resort Bandon Dunes (Bendon, Oregon)

Tento golfový resort, založený v roce 1999, je jedním z oblíbených míst zkušených golfistů a milovníků golfu. Mnoho golfových časopisů považuje tento resort za jeden z nejlepších na světě. Tento resort nemá luxusní ubytování nabízené resorty v tomto seznamu. Ale jeho skromné, útulné pokoje jsou pěkné, útulné.

Golfová hřiště և Střediska se nyní stávají trendem. Pokud tedy chcete svou golfovou hru posunout na další úroveň, musíte si cestu rezervovat hned teď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *