Výšivka – 5 nejběžnějších digitalizačních mýtů

By | 29 září, 2021

V této oblasti však převládají některé mýty. Podívejme se na pět nejběžnějších digitalizačních mýtů a rozluštíme je.

1. Na velikosti písma nezáleží

To samozřejmě není pravda. Klíčová je schopnost dekódování dopisů v případě textových log. Abeceda a písmena by měla být dostatečně velká, aby je lidé mohli číst na malou vzdálenost. Pokud se logo skládá převážně ze slov, musí být písmena jasná a srozumitelná. Písmena by měla mít stejně velkou rovnováhu mezi velkými a malými písmeny, aby mohla mít dopad.

2. Uzavřené smyčky se snadno vyšívají

Písmena s uzavřenou smyčkou, jako jsou b, o, p a q, jsou pro vyšívání problematická. Pokud ve smyčce není dostatek místa, lze zakrýt celé písmeno, a to platí, pokud jsou vzoru přiřazeny stehy s vysokou hustotou.

Při výběru písma a rozložení buďte opatrní, aby slova a písmena byla srozumitelná, aniž byste se museli snažit rozluštit, co se říká.

3. Hustota stehu je nezávislá na tkanině

To není pravda. Musíte pochopit látku, na které vyšíváte. Pro nejlepší digitalizaci výšivky je třeba pečlivě zvolit látku i hustotu stehu. Pokud se tyto dva neshodují, návrh bude neúspěšný. Například materiály jako hedvábí, polyester a podobné lehké materiály vyžadují menší, lehčí stehy. Pokud jsou k takovému materiálu přiřazeny stehy s vysokou hustotou, existuje vysoké riziko, že se materiál roztrhne.

4. Na softwaru při digitalizaci nezáleží

To je opět běžná mylná představa. Kvalita vzoru vyšívaného loga bude záviset na vyšívacím softwaru. Nejnovější software vám nabízí vysoce kvalitní výrobky, ideální pro potřeby firemních a obchodních výšivek. Software střední třídy nedává tak dobrou povrchovou úpravu a je dobré jej používat pro osobní i vnější použití. Pokud chcete, aby vaše výšivky vypadaly profesionálně a působivě, je vždy lepší použít software.

5. Zvládnu to sám

Určitě můžete digitalizovat návrhy pro své výšivkové podnikání, ale je ekonomičtější outsourcovat službu odborníkům. Profesionální digitalizační společnosti mají zkušené digitalizéry, kteří dobře chápou nuance procesu a pomohou vám získat správné výsledky pro vaše výšivky. Takové agentury navíc nabízejí rychlé časy obratu a jsou tím pravým řešením, pokud máte velkou potřebu digitalizace. V neposlední řadě s odborníky starajícími se o digitalizaci; můžete se soustředit na růst svého podnikání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *