Zakládáte LLC v Texasu? Vyvarujte se nejčastějších chyb

By | 3 října, 2021

Texas LLC se ukázala být flexibilní, ale snadno použitelnou právnickou osobou pro vlastnictví a provozování texaské firmy. Při zakládání LLC v Texasu je však nezbytné zajistit, aby byla účetní jednotka řádně a plně organizována podle požadavků společnosti Texas LLC. Přečtěte si více o nejčastějších chybách, kterých se dopouštíte během procesu vytváření společnosti Texas LLC.

Aby bylo zajištěno, že vaše žádost o vytvoření Texas LLC poběží hladce, musíte se ujistit, že neděláte žádnou z běžných chyb. Jakmile je aplikace odmítnuta a odeslána zpět k vám, může proces trvat mnohem déle, než chybu opravíte a dostanete soubor Texas zpět na cestu k vytvoření.

Běžným důvodem pro zamítnutí žádosti je to, že zaplacený poplatek je nesprávný nebo je splatný pod špatným názvem státní agentury. To lze vyřešit jednoduchým splněním požadavků v předpisech.

Texas účtuje počáteční poplatek za přihlášku 300 USD, ale další poplatky se obvykle přidávají podle toho, jak se přihlásíte.

Druhým důvodem zamítnutých aplikací je použití názvu LLC, který není v Texasu přijatelný. Potřebujete jméno, které není stejné jako podvodně podobné jinému jménu používanému jinou společností Texas LLC nebo jinou právnickou osobou v Texasu.

Stát Texas je jedním z nejpřísnějších států, pokud jde o názvy, které se dostatečně liší od ostatních jmen, aby mohly být přijaty. Obsahuje seznam prádelny s pravidly souvisejícími se jménem, ​​která musí být striktně dodržována.

Třetím důvodem odmítnutí aplikací je, že ve vašich dokumentech nechybí požadované informace. Informace požadované při založení LLC v Texasu obsahují správnou terminologii, oficiální adresu sídla a podrobné informace o registrovaném agentovi a sídle.

Texas také vyžaduje, aby se jména a adresy původních členů firmy spravované členy objevily v dokumentaci k podání. Má -li být podnik řízen, musí být zahrnuta jména a adresy původních manažerů. Toto je požadavek, který není typický ve většině ostatních států, kde lze tyto informace uchovávat jako soukromé.

Výše uvedená diskuse se zabývá nejdůležitějšími kroky k založení LLC v Texasu. Vyhněte se běžným důvodům odmítnutí, protože to značně zpomalí vaši formaci. Také vězte, že když je žádost přijata, je pro zachování ochrany odpovědnosti Texasu nezbytná nejen formace.

Po založení LLC v Texasu se dozvíte, co musíte udělat dále, abyste Texas LLC řádně udržovali, aby chránila vás osobně a vaše podnikání LLC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *